Molenda Nieruchomosci

Ostatnie wolne lokale przy ul. Róży Wiatrów we Wrocławiu!

Cena:

377 799 zł – 488 289 zł (od 7293,00 zł/m2)

Kontakt

Aleksander Molenda (nr lic. 22406)

tel. 734 454 747,

a.molenda@molendanieruchomosci.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Cena:
377 799 zł – 488 289 zł

(od 7293,00 zł/m2)

opis

Ostatnie wolne lokale w inwestycji przy ul. Róży Wiatrów we Wrocławiu. Powstałe osiedle składa się z pięciu czteropiętrowych budynków, w których znajdują się 2 i 3 pokojowe mieszkania. Nieruchomość ogrzewana jest z sieci miejskiej. Teren inwestycji jest ogrodzony i monitorowany, a dodatkowo o bezpieczeństwo dba firma ochroniarska.

Na osiedlu znajduje się własny klub fitness, plac zabaw oraz osiedlowy klub mieszkańca. W pobliżu znajdziemy także rozbudowaną bazę edukacyjna – żłobki, kluby malucha oraz zespół szkolno-przedszkolny z ekologicznym ogródkiem, salami multimedialnymi i halą sportową. Ponadto w niedaleko jest także do trzech parków: Klecińskiego, Grabiszyńskiego oraz Południowego.

Osiedle zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zachować większe przestrzenie między budynkami, dzięki czemu do lokali wpada więcej światła, a mieszkańcy mogą cieszyć się większą prywatnością. Z okien rozciągają się widoki na tereny zielone.

W okolicy znajdują się liczne punkty usługowo- handlowe, supermarkety, apteka, czy też ośrodek zdrowia. Bez problemu, na nogach wypłacimy także pieniądze z bankomatu oraz udamy się do kościoła.

Inwestycja została oddana do użytku. Aktualnie w ofercie znajdują się mieszkania 2 i 3 pokojowe, o powierzchni od 48,00 m2 do 64,40 m2. Dodatkowo można nabyć komórki lokatorskie w cenie 2500 zł/m2 oraz miejsce w garażu podziemnym w cenie: 25 000 zł.

szczegóły

Zapraszamy na prezentację nieruchomości.

Kupujący nie płaci prowizji.

Pomagamy załatwić wszelkie formalności związane z zakupem mieszkania.