Molenda Nieruchomosci

Osiedle na Oporowie we Wrocławiu – ostatnie wolne lokale!

Cena:

338 913 zł – 594 864 zł (od 5 775,00 zł/m2)

Kontakt

Aleksander Molenda (nr lic. 22406)

tel. 734 454 747,

a.molenda@molendanieruchomosci.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

opis

Inwestycja przy ul. Avicenny na Oporowie we Wrocławiu tworzy 6 trzypiętrowych budynków. Osiedle zaprojektowane jest z myślą o osobach ceniących sobie spokojną, kameralną i cichą okolicę.

Budynki składać się będą z 73 lokali mieszkalnych oraz garaży podziemnych. Mieszkania posiadają ogródki, tarasy lub balkony. Każdy znajdzie tutaj idealne lokum dla siebie. Oferta nieruchomości jest bogata. Aktualnie w sprzedaży są lokale 2,3 i 4 pokojowe o powierzchni od 53 m2 do ponad 97 m2.
Funkcjonalne rozwiązania architektoniczne, zapewniają duże możliwości aranżacyjne. inwestycja wyjdzie Komfort użytkowania zapewnią cichobieżne windy. Nieruchomość ogrzewana będzie kotłem gazowym.

Inwestycja położona jest na spokojnym i prestiżowym osiedlu : Oporów przy ul. ul. Ibn Siny Avicenny.

Dojazd do centrum miasta zajmuje ok 15 minut samochodem. Niedaleko znajdują się także przystanki komunikacji miejskiej (autobusy 107,125,251,325), oraz nieco dalej pętla tramwajowa (linie 4,11,20). Obok pętli znajduje się parking „Park and Drive”, na którym można zostawić samochód i dalej bez problemu udać się do centrum tramwajem. Ponadto z osiedla szybko przedostaniemy się do autostrady A4 oraz Autostradowej obwodnicy Wrocławia S8.

W okolicy znajdują się także liczne tereny rekreacyjno-wypoczynkowych. Blisko jest do Parku Grabiszyńskiego i Lasku Oporowskiego, co pozwala na aktywne spędzanie czasu i odpoczynek na świeżym powietrzu. W sąsiedztwie inwestycji jest także wiele punktów handlowo- usługowych, supermarket, a także szkoła i przedszkole.

szczegóły

Zapraszamy na prezentację nieruchomości.

Kupujący nie płaci prowizji.

Pomagamy załatwić wszelkie formalności związane z zakupem mieszkania.