Molenda Nieruchomosci

Kameralne osiedle na Księżu Wielkim we Wrocławiu!

Cena:

313 456 zł – 434 516 zł (od 5 350,00 zł/m2)

Kontakt

Aleksander Molenda (nr lic. 22406)

tel. 734 454 747,

a.molenda@molendanieruchomosci.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

opis

Inwestycja na Księżu Wielkim we Wrocławiu położona jest sąsiedztwie rozległych terenów zielonych. W pobliżu znajduje się Park Wschodni. Na osiedlu będą place zabaw i miejsce do gry w piłkę, a także własny fitness oraz klub osiedlowego mieszkańca.

Nowa inwestycja na Księżu składać się będzie z 11 trzypiętrowych budynków, w ramach których dostępne są lokale o zróżnicowanym metrażu oraz sprawdzonych i funkcjonalnych układach pomieszczeń. Aktualnie w ofercie pozostały lokale 2 i 3 pokojowe, o powierzchni od 49 m2 do 68 m2. Kilka z mieszkań znajduje się w budynkach oddanych do użytku!

Teren osiedla będzie ogrodzony i monitorowany. Dodatkowo o bezpieczeństwo mieszkańców zadba firma ochroniarska.

Księże Wielkie są bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta. Nieopodal osiedla znajdują się przystanki autobusowe, a w odległości ok 800 m przystanek tramwajowy.

Nieruchomości ogrzewane będą z sieci miejskiej. Dodatkowo można nabyć komórkę lokatorską oraz miejsce w garażu podziemnym.

szczegóły

W celu zapoznania się z aktualnie dostępnymi lokalami, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub prosimy o wypełnienie formularza po prawej stronie.

Kupujący nie płaci prowizji.

Pomagamy załatwić wszelkie formalności związane z zakupem mieszkania.