Molenda Nieruchomosci

Nowy etap w sprzedaży, perfekcyjna lokalizacja- ul.Grabiszyńska!

Cena:

221 931 zł – 665 375 zł (od 7 590,00 zł/m2)

Kontakt

Aleksander Molenda (nr lic. 22406)

tel. 734 454 747,

a.molenda@molendanieruchomosci.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

opis

Przy ul. Grabiszyńskiej we Wrocławiu powstaje osiedle realizowane w dwóch etapach. Cała inwestycja liczyć będzie ok 300 lokali.
W pierwszym etapie, od strony Grabiszyńskiej, powstał budynek składający się z 82 mieszkań i 74 lokali użytkowych. II etap powstanie od strony ul. Inżynierskiej. Budynek zostanie oddany do użytku do marca 2020 r..

Aktualnie w sprzedaży drugi etap inwestycji. Dostępne są lokale 1,2,3 i 4 pokojowe o powierzchni od 22 mkw do 76 mkw. Budynek charakteryzuje się nowoczesną estetyką oraz cenionymi rozkładami lokali.

Nieruchomość znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji, 3 km od Rynku pomiędzy ulicami Grabiszyńską a Inżynierską,
w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Historii Zajezdnia i w pobliżu Parku Grabiszyńskiego.

Okolica ma świetnie rozwiniętą sieć transportu publicznego oraz infrastrukturę rowerową i drogową, dzięki czemu nie marnujemy wiele czasu na dojazdy do pracy, szkoły, czy też uczelni. Komunikacją miejską bez problemu dostaniemy się w niemal każde miejsce we Wrocławiu! Lokale w tej inwestycji stanowią nie tylko idealną inwestycję pod wynajem, ale także będą perfekcyjnym miejscem do zamieszkania.

W pobliżu znajdują się supermarkety, liczne punkty rozrywki i rekreacji, punkty handlowe i usługowe, szkoły, przedszkola, przychodnie. W okolicy można znaleźć wszystko, co jest niezbędne w życiu codziennym.

szczegóły

Kupujący nie płaci prowizji.

Pomagamy załatwić wszelkie formalności związane z zakupem mieszkania.