Molenda Nieruchomosci

Inwestycja na wrocławskich Żernikach!

Cena:

271 348 – 547 720 zł (od 6 359,00 zł/m2)

Kontakt

Aleksander Molenda (nr lic. 22406)

tel. 734 454 747,

a.molenda@molendanieruchomosci.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

opis

Osiedle na wrocławskich Żernikach tworzy pięć różnych budynków. Dla tych, którzy cenią sobie piękny widok z okna stworzono projekt 7-piętrowego bloku, natomiast dla klientów preferujących kameralną zabudowę zaprojektowano 4- piętrowe budynki.

W budynkach znajdować się będą obszerne loggie, przeszklenia oraz balkony. Dla najbardziej wymagających klientów w ofercie mamy budynek z wykończeniem o podwyższonym standardzie – eleganckie klatki, schody oraz detale. Na dachach budynków znajdować się będą tereny zielone.

W budynku A (premium), na każdym piętrze znajdują się tylko 4 lokale. Każde mieszkanie sprzedawane jest z komórką lokatorską. Okna mają powiększoną izolacyjność akustyczną. Dostępne są lokale od 51 m2 do 99 m2.

Budynek A będzie posiadał taras zielony dostępny dla wszystkich mieszkańców. Każde mieszkanie ma balkon, loggię lub taras. Na parterze znajdować się będzie rowerownia. W tym bloku dostępne są lokale od 35 m2 do 74,5 m2.

W budynku C, D i E dostępne są lokale jasne i dwustronne lokale z loggią lub tarasem, o powierzchni od 28 m2 do 81 m2. W tych blokach również dostępne będą rowerownie/ wózkownie. Każde mieszkanie sprzedawane będzie z komórką lokatorską lub boxem rowerowym.

Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum miasta. Pięć minut od inwestycji znajduje się przystanek tramwajowy. Niedaleko jest także AOW, dzięki czemu osoby posiadające samochody bez problemu dotrą w niemal każdą część miasta. W sąsiedztwie znajdują się także akweny wodne, które pozwalają na aktywne spędzanie czasu w ciepłe dni.

szczegóły

W celu zapoznania się z aktualnie dostępnymi lokalami prosimy o kontakt poprzez formularz po prawej stronie, maila lub telefon!

Kupujący nie płaci prowizji.

Pomagamy załatwić wszelkie formalności związane z zakupem mieszkania.