Molenda Nieruchomosci

Świetna lokalizacja, idealna inwestycja!

Cena:

319 000 zł – 619 000 zł (od 6816,00 zł/m2)

Kontakt

Aleksander Molenda (nr lic. 22406)

tel. 734 454 747,

a.molenda@molendanieruchomosci.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

opis

Nowe osiedle przy ul. Gazowej-Klimasa we Wrocławiu położone jest blisko centrum miasta z własnym zapleczem handlowo- usługowym. Inwestycja znajduje się w dzielnicy Krzyki, w pobliżu głównych arterii miasta – ulic Armii Krajowej i Bardzkiej. Doskonała lokalizacja osiedla sprawia, że nieruchomości w tym miejscu są najlepsze do zamieszkania na południu Wrocławia lub będą świetną inwestycją pod wynajem.

Inwestycja realizowana jest etapowo:

Etap VIII – mieszkania od 31 m2 do 90 m2, zakończenie realizacji – IV kwartał 2018
Etap IX – mieszkania od 26 m2 do 105 m2, zakończenie realizacji – III kwartał 2019 r.
Etap X – mieszkania od 25 m2 do 97 m2, zakończenie realizacji – IV kwartał 2019 r.

W ofercie pozostały mieszkania w IX i X etapie!

Inwestycję stanowi zespół budynków wielorodzinnych z lokalami usługowymi, garażami podziemnymi i naziemnymi, miejscami postojowymi oraz zagospodarowaniem terenu. Każdy budynek wyposażony jest w cichobieżne windy i system monitoringu oraz wideodomofony. We wszystkich mieszkaniach znajdują się antywłamaniowe drzwi wejściowe, a w tych zlokalizowanych na parterze dodatkowo instalujemy rolety zewnętrzne.

Na przyszłych mieszkańców czekają metraże o funkcjonalnych układach. Znajdą tu Państwo zarówno mieszkania idealne dla rodzin, z dużym salonem, wspaniałą przestrzenią, jak również lokale dwupokojowe z osobną kuchnią dla osób planujących zakup inwestycyjny. Wszystkie mieszkania posiadają przestronne balkony.

Osiedle znajduje się pomiędzy ulicami Tarnogajską, Klimasa, Międzyleską i Gazową. Lokalizacja blisko ważnych punktów komunikacyjnych, pozwala mieszkańcom na łatwe dotarcie do różnych części miasta. W okolicy znajdują się również atrakcyjne tereny zielone – Park Wschodni oraz Park Tarnogajski. W pobliżu znajdziemy także szkoły, przedszkola, biura, sklepy czy kościół.

Wybór mieszkania blisko centrum, z doskonałą komunikacją i rozbudowanym zapleczem usługowo – handlowym to najlepszy zakup inwestycyjny, który stanowi solidną lokatę kapitału na długie lata.

szczegóły

Lokalizacja, lokalizacja i jeszcze raz lokalizacja! Osiedle położone jest tylko 5 minut od przystanków tramwajowych (linie nr 8, 31 i 32) oraz przystanków autobusowych (linie nr 100, 125, 134, 136, 145, 325 oraz linia nocna nr 245, którą dojechać można na Dworzec Główny, Rynek, Pl. Jana Pawła II, Popowice czy Kozanów). Mieszkańcy osiedla mogą dotrzeć do szkoły, pracy czy na zakupy w zaledwie kilka lub kilkanaście minut!

Przy ulicy Tarnogajskiej znajduje się Pasaż handlowy. Ponadto w okolicy jest wiele punktów handlowo- usługowych, dzięki czemu drobne zakupy, czy wizyta u fryzjera nie wymaga dojazdu do innych dzielnic miasta, a mieszkańcy osiedla mogą cieszyć się oszczędnością czasu i komfortem. W kolejnym etapie osiedla powstaną nowe lokale komercyjne. W pobliżu zlokalizowanych jest również wiele marketów oraz centra handlowe Gaj, Ferio Gaj i Family Point.

Dla najmłodszych mieszkańców przygotowane zostały bezpieczne place zabaw. Na przestronnych dziedzińcach zaprojektowano fontanny oraz profesjonalnie zaaranżowane strefy zieleni.

W celu zapoznania się z aktualnie dostępnymi lokalami, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub prosimy o wypełnienie formularza po prawej stronie.

Kupujący nie płaci prowizji.

Pomagamy załatwić wszelkie formalności związane z zakupem nieruchomości.