Molenda Nieruchomosci

Osiedle w sąsiedztwie parku na Księże Małym!

Cena:

305 572 zł – 452 308 zł (od 6225,00 zł/m2)

Kontakt

Aleksander Molenda (nr lic. 22406)

tel. 734 454 747,

a.molenda@molendanieruchomosci.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

opis

Inwestycja Move-in Rybnicka jest realizowana na dynamicznie rozwijającym się osiedlu Książe Małe przy ul. Rybnickiej 61 na wrocławskich Krzykach.

Osiedle otoczone jest licznymi drzewami, a lokalizację cechuje niska zabudowa i bliskie sąsiedztwo Parku Wschodniego. Dzięki pełnej komunikacji miejskiej będzie można szybko dostać się do Rynku oddalonego o zaledwie 5 km, bądź zrobić zakupy w pobliskim CH Family Point. Do przystanku tramwajowego i autobusowego jest zaledwie 500 m!

Teren osiedla będzie zamknięty, zagospodarowany i monitorowany. Na osiedlu będzie plac zabaw dla dzieci, ławki, liczne nasadzenia zieleni oraz oświetlenie. W inwestycji zaprojektowano podziemny garaż wielostanowiskowy oraz komórki lokatorskie, a także stanowiska rowerowe.

Osiedle składa się z dwóch budynków, w których znajdować się będą 53 mieszkania o zróżnicowanym metrażu od 24 m2 do 85 m2. Aktualnie pozostały lokale 2,3 i 4 pokojowe o powierzchni od 45 do 72 m2. Inwestycja będzie oddana do użytku na koniec III kwartału 2019 roku.

W celu zapoznania się z aktualnie dostępnymi lokalami, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub prosimy o wypełnienie formularza po prawej stronie.

szczegóły

Zapraszamy na prezentację nieruchomości.

Kupujący nie płaci prowizji.

Pomagamy załatwić wszelkie formalności związane z zakupem mieszkania.