Molenda Nieruchomosci

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w Ławszowej!

Cena:

105 000 zł (2327,13 zł/m2)

Kontakt

Aleksander Molenda (nr lic. 22406) Łasicka 21, Bolesławiec
tel. 734 454 747,
a.molenda@molendanieruchomosci.pl

opis

Na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,12 m2 położone w miejscowości Ławszowa. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze budynku , który w 2011 roku przeszedł kapitalny remont.

Mieszkanie składa się z aneksu kuchennego z dwoma oknami od strony wschodniej (ok 25,5 m2 ), sypialni z oknem od północy (ok 10 m2), przedpokoju (ok 3,5 m2) oraz łazienki z oknem wychodzącym na południową stronę ( ok 6 m2). Do lokalu przynależy także piwnica (8 m2). Do dyspozycji jest również ogródek- ok 63 m2. Nieruchomość sprzedawana jest z pełnym umeblowaniem.

Mieszkanie jest czyste, zadbane, jasne i nie wymaga wkładu finansowego. Pięć lat temu zostało wykończone. Ogrzewanie centralne z lokalnej kotłowni (wspólny, nowy kocioł dla całego budynku wielorodzinnego).

Lokal położony w spokojnej okolicy, blisko szkoły podstawowej oraz sklepu.
Czynsz wraz z funduszem remontowym i ogrzewaniem wynosi 240 zł (do tego należy doliczyć wodę według zużycia oraz wywóz nieczystości liczony od osoby).

Budynek w 2011 przeszedł kapitalny remont i został przekształcony na budynek wielorodzinny. Wszystkie instalacje są nowe, klatka schodowa jest czysta. Wymieniony został także dach. W 2016 roku wspólnota mieszkaniowa wymieniła piec, który ogrzewa cały budynek.

Ławszowa położona jest ok 11 km od Świętoszowa, 20 km od Bolesławca oraz 30 km od Żagania. Miejscowość znajduje się także tylko 6 km od autostrady. W Ławszowej znajduje się szkoła, sklepy, placówka poczty, a także kościół.

Istnieje możliwość zamian na mieszkanie w Bolesławcu, do pierwszego piętra.

szczegóły

Największe atuty:
Pierwsze piętro,
Ogrzewanie centralne z lokalnej kotłowni, Przyjemna okolica,
Mieszkanie nie wymaga wkładu finansowego.

Zapraszamy na prezentację nieruchomości.
Kupujący nie płaci prowizji.
Cena do negocjacji.

Pomagamy załatwić wszelkie formalności związane z zakupem mieszkania. Oferujemy również doradztwo w zakresie kredytów hipotecznych.