Molenda Nieruchomosci

Mieszkanie w Trzebieniu w atrakcyjnej cenie, z osobnym wejściem!

Cena:

67 000 zł – 1329,37 zł/m2

Kontakt

leksander Molenda
Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Aleksander Molenda- pośrednik w obrocie nieruchomościami. Posiada licencję PFRON nr 22406. Przeczytaj całą notkę biograficzną…

Email Aleksander Molenda
Tel: 734 454 747

opis

Do sprzedania zadbane, przestronne i rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50,4 m2 w spokojnej okolicy Trzebienia.

Piętro: parter

Typ ogrzewania: centralne z lokalnej kotłowni

Liczba pokoi: 2

Lokal znajduje się na parterze i posiada osobne wejście. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi (22,5 m2 i 11,0 m2), kuchni, łazienki, przedpokoju, wiatrołapu oraz garderoby. Do mieszkania przynależy także piwnica ok 3,0 m2, ogródek z tyłu budynku oraz miejsce przed budynkiem do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Do budynku podłączona jest instalacja telefoniczna oraz internet. Instalacja wodna i grzewcza jest nowa.

Nieruchomość położona jest w miejscowości Trzebień, ok 15 km od Bolesławca (dobry i wygodny dojazd busami ) i 25 km od Szprotawy. W okolicy Trzebienia znajdują się liczne lasy i jeziora. Idealna lokalizacja dla poszukujących miejsca do wędkowania, spacerowania po lasach. W miejscowości znajduje się szkoła, przedszkole, sklepy, apteka, ośrodek zdrowia, restauracja, park, bank, stacja benzynowa oraz liczne zakłady pracy. Do Trzebienia kursują autobusy PKS oraz Auto-linie.

szczegóły

Największe atuty mieszkania:

osobne wejście do mieszkania,
atrakcyjna cena,
własne miejsce do spędzania wolnego czasu przed budynkiem,
ogrzewanie centralne z lokalnej kotłowni,
przestronna garderoba,
cicha okolica.