Molenda Nieruchomosci

3-pokojowe mieszkanie we Wrocławiu, dobrze skomunikowane z centrum miasta!

Cena:

399 000 zł (6533,48 zł/m2)

Kontakt

Aleksander Molenda (nr lic. 22406)

tel. 734 454 747,

a.molenda@molendanieruchomosci.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

opis

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,07 m2 przy ul. Katowickiej we Wrocławiu.

Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze budynku. Lokal jest bardzo dobrze skomunikowany z centrum miasta oraz Uniwersytetem Ekonomicznym. Przystanki komunikacji miejskiej znajdują się 250 m od mieszkania(tramwaj linii 3 i 5, autobusy linii 100, 124, 134, 243, 900L,
oraz 901). W okolicy znajdują się sklepy, apteka, szkoły, przychodnia itp. Przed budynkiem jest wiele miejsc parkingowych.

Przestronne i dwustronne mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokoi 12 oraz 13 m2), aneksu kuchennego z salonem (ok 31 m2), przedpokoju oraz łazienki. Dodatkowo do lokalu przynależy duża komórka lokatorska. Istnieje możliwość stworzenia czwartego pokoju oraz pełnego rozkładu pomieszczeń.

Nieruchomość jest świeżo po remoncie. Wszystkie instalacje są nowe, ściany wygładzone, okna PCV, podłogi w pokojach wyłożone są panelami, w kuchni oraz przedpokoju płytkami. Lokal jest środkowy i ciepły, ogrzewany z sieci miejskiej.

Czynsz- razem z funduszem remontowym oraz ogrzewaniem wynosi ok 485 zł (należy doliczyć wodę według zużycia oraz opłatę za wywóz nieczystości).

Nieruchomość idealna dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem dla studentów!

Dodatkowo, dzięki położeniu nieruchomości w odległości ok 200 m od głównej ulicy, otoczenie mieszkania jest spokojne, a miejskie hałasy nie są uciążliwe. Budynek w dobrym stanie technicznym, klatka schodowa jest czysta.

Nieruchomość jest świeżo po remoncie. Wszystkie instalacje są nowe, ściany wygładzone, okna PCV, podłogi w pokojach wyłożone są panelami, w kuchni oraz przedpokoju płytkami.

szczegóły

Największe atuty:

Ogrzewanie miejskie!
środkowy i ciepły lokal,
możliwość wyodrębnienia 4 pokoi,
spokojna okolica,
w mieszkaniu jest bardzo cicho,
bliskość przystanków komunikacji miejskiej.

Zapraszamy na prezentację nieruchomości.

Całość prowizji dla biura pokrywa sprzedający!

Pomagamy załatwić wszelkie formalności związane z zakupem mieszkania.