Molenda Nieruchomosci

3-pokoje we Wrocławiu, ogrzewanie miejskie, doskonała lokalizacja!

Cena:

445 000 zł

Kontakt

Aleksander Molenda (nr lic. 22406)

tel. 734 454 747,

a.molenda@molendanieruchomosci.pl

opis

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,20 m2 (+2 m2 od spółdzielni, które powiększają przedpokój )przy ul. Kamiennej we Wrocławiu.

Nieruchomość usytuowana jest na trzecim piętrze budynku z windą, w doskonałej lokalizacji, przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Lokal jest bardzo dobrze skomunikowany z centrum oraz wieloma najważniejszymi miejscami w mieście . 300 m od mieszkania znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, z których można bezpośrednio dostać się m.in. na dworzec główny PKP, rynek, Plac grunwaldzki, do Magnolii Park. Ponadto ok. 500 m od budynku znajdują się supermarkety Aldi, Piotr i Paweł, a ok. 700 m jest do Biedronki.

Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym (ok. 24 m2), dużego pokoju z balkonem (ok. 20 m2), sypialni (ok. 9 m2), łazienki, toalety oraz przedpokoju. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica. Nieruchomość stanowi idealną inwestycję pod wynajem dla studentów lub na własne cele mieszkaniowe!

Lokal jest zadbany i ciepły. Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej.

Nieruchomość nie wymaga wkładu finansowego. Podłogi w pokojach wyłożone są panelami, ściany są wygładzone, i świeżo pomalowane, okna wymienione na PCV.

Czynsz- razem z funduszem remontowym oraz ogrzewaniem wynosi ok 450 zł (należy doliczyć zimną i ciepła wodę według zużycia oraz wywóz nieczystości).

szczegóły

Największe atuty:

Idealna lokalizacja!
Świetnie z komunikowane z całym miastem,
Duży balkon,
w pobliżu znajdują się supermarkety.

Zapraszamy na prezentację nieruchomości.

Całość prowizji dla biura pokrywa sprzedający!

Pomagamy załatwić wszelkie formalności związane z zakupem mieszkania. Oferujemy również doradztwo w zakresie kredytów hipotecznych.