Molenda Nieruchomosci

Do wynajęcia mieszkanie w Szczytnicy na osoby/pokoje lub dla rodziny!

Cena:

1200 zł + opłaty

Kontakt

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI

Najemca nie płaci prowizji dla biura.

Kontakt:
Aleksander Molenda (nr lic. 22406)

Ul. Łasicka 21, Bolesławiec
tel. 734 454 747,
a.molenda@molendanieruchomosci.pl

opis

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,9 m2 położonej w budynku po termomodernizacji Szczytnicy. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze budynku. Lokal przeznaczony jest pod wynajem dla pracowników i przystosowany jest do przyjęcia 4 osób. Istnieje także możliwość wynajęcia jednego pokoju (dwie osoby) lub całej nieruchomości dla rodziny.

Czynsz: 1200 zł + 200 zł opłat + media (woda, prąd, wywóz odpadów)
Kaucja: 1400 zł

W przypadku najmu dla pracowników:

Czynsz: 400 zł/os + media
Kaucja: 500 zł/os

Nieruchomość wynajmowana jest z całym wyposażeniem (meble, telewizory, pralka, piekarnik, kuchenka gazowa i mikrofalowa, sztućce, garnki kołdry i poduszki, itp.)

W skład lokalu wchodzą: dwa pokoje sypialniane- w każdym z nich znają się po dwa miejsca do spania, komody lub szafy oraz telewizor z tv polską i ukraińską, wyposażona kuchnia, przedpokój oraz łazienka. Do dyspozycji najemców jest także suszarnia na strychu. Przed budynkiem znajdują się miejsca parkingowe.

Ogrzewanie centralne piecem elektrycznym. Podgrzewanie wody za pomocą bojlera.

W pobliżu znajdują się sklepy spożywcze, poczta, stacja benzynowa, fryzjer, restauracje, kantory. Osiedle zlokalizowane jest także blisko zjazdu z autostrady A4 i A18 oraz specjalnej strefy ekonomicznej.