Molenda Nieruchomosci

Do wynajęcia 3- pokojowe mieszkanie w Szczytnicy

Cena:

2500

Kontakt

Aleksander Molenda
tel. 734 454 747
a.molenda@molendanieruchomosci.pl

opis

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,0 m2 położone w budynku po termomodernizacji w Szczytnicy. Lokal usytuowany jest na czwartym piętrze.

Nieruchomość składa się z 3 przestronnych, osobnych pokoi: sypialnia z dużym łóżkiem podwójnym, szafą oraz dwoma komodami, sypialni z wyjściem na balkon od strony lasu, umeblowanego salonu z wyjściem na balkon od strony ulicy, oraz kominkiem. Do dyspozycji najemcy jest także wyposażona kuchnia (piekarnik, płyta gazowa, nowa zmywarka, lodówka, pralka) oraz łazienka i przedpokój.

Mieszkanie ogrzewanie energooszczędnymi grzejnikami na podczerwień. Dodatkowym źródłem ogrzewania jest kominek, który został wyposażony w dmuchawy rozprowadzające ciepło po wszystkich pomieszczeniach, dzięki czemu można jeszcze bardziej zmniejszyć zużycie prądu.

W pobliżu znajdują się sklepy spożywcze, poczta, stacja benzynowa, fryzjer, restauracje, kantory, a także liczne lasy. Osiedle zlokalizowane jest także blisko zjazdu z autostrady A4 i A18 oraz specjalnej strefy ekonomicznej.

Czynsz: 2500 zł + opłaty (ok 321 zł) + liczniki.
Kaucja: 3000 zł.