Molenda Nieruchomosci

2- pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku do wynajęcia!

Cena:

2800

Kontakt

Aleksander Molenda
734 454 747
Krzysztof Kownacki
668 3003 748

opis

Do wynajęcia nowe, 2-pokojowe mieszkanie, z dużym balkonem w Bolesławcu. Lokal o podwyższonym standardzie znajduje się na I piętrze w nowoczesnym budynku.

Budynek został oddany do użytku w 2023 roku. Jest to pierwszy najem mieszkania!

Nieruchomość o powierzchni 50,45 m2 składa się z salonu z otwartą kuchnią oraz jadalnią z dużym stołem i krzesłami, sypialni wyjściem na taras, dużej łazienki z częścią na pralnię, a także przedpokoju i dużego balkonu z widokiem na ogród. Do dyspozycji najemcy jest także komórka lokatorska w piwnicy oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Budynek został wyposażony w nowoczesną i cichą windę. Każdy lokal posiada tablet, który pełni rolę wideofonu oraz daje możliwość sterowania windą (wezwać windę na konkretne piętro bezpośrednio z mieszkania). We wszystkich oknach zamontowano zewnętrzne, elektryczne rolety antywłamaniowe.

W lokalu zastosowano ogrzewanie podłogowe, którym można sterować ze smartfonu. Każde pomieszczenie posiada osobne sterowniki i czujniki temperatury. Ciepło dostarczane jest z centralnej, lokalnej kotłowni gazowej, obsługiwanej przez wspólnotę mieszkaniową.

Mieszkanie wyposażone jest między innymi w telewizor, zmywarkę, piekarnik z płytą indukcyjną, lodówkę, wygodne łóżko dwuosobowe, narożnik, stół z czterema krzesłami oraz trzy szafy.

Teren nieruchomości będzie monitorowany. Na posesji wspólnoty znajduje się stacja do ładowania pojazdów elektrycznych. Dodatkowo budynek wyposażono w instalację solarną, która obniżają koszty podgrzania wody.

Największe atuty:
– duży balkon
– I piętro,
– automatyczne rolety zewnętrzne
– ogrzewanie centralne, podłogowe,
– nowe budownictwo,
– pierwszy najem,
– winda,
– sterowanie ogrzewaniem.

Kaucja: 3,5 tys. zł
Czynsz: 2800 zł + 200 zł miejsce postojowe, 490 czynsz administracyjny ( w tym ogrzewanie)+ woda, prąd, śmieci.

Zapraszamy na prezentację nieruchomości.
Kontakt:
Aleksander Molenda (nr lic. 22406)
tel. 734 454 747,

Krzysztof Kownacki
tel. 668 303 748

Ul. Łasicka 21,Bolesławiec

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.