Molenda Nieruchomosci

3- pokojowe mieszkanie, nowe budownictwo, pierwszy najem!

Cena:

2300

Kontakt

Aleksander Molenda (nr lic. 22406)
tel. 734 454 747,

Krzysztof Kownacki
tel. 668 303 748
Ul. Łasicka 21,Bolesławiec

opis

Oferujemy Państwu do wynajęcia nowe, 3-pokojowe mieszkanie, z balkonem w Bolesławcu. Lokal znajduje się na II piętrze, w nowoczesnym apartamentowcu.

Budynek został oddany do użytku w 2023 roku. Jest to pierwszy najem mieszkania!

Nieruchomość o powierzchni 61,21 m2 składa się z salonu z otwartą kuchnią i jadalnią z dużym stołem i krzesłami oraz wyjściem na taras, dwóch pokoi z dużymi oknami, łazienki z wanną z prysznicem oraz pralką, a także przedpokoju i korytarza z dużymi szafami w zabudowie oraz balkonu. Do dyspozycji najemcy jest także komórka lokatorska.

Budynek został wyposażony w nowoczesną i cichą windę. Każdy lokal posiada tablet, który pełni rolę wideofonu oraz daje możliwość sterowania windą (wezwać windę na konkretne piętro bezpośrednio z mieszkania). We wszystkich oknach zamontowano zewnętrzne, elektryczne rolety antywłamaniowe.

W lokalu zastosowano ogrzewanie podłogowe. Ciepło dostarczane jest z centralnej, lokalnej kotłowni gazowej, obsługiwanej przez wspólnotę mieszkaniową.

Mieszkanie wyposażone między innymi w: zmywarkę, piekarnik z płytą indukcyjną, lodówkę, narożnik, stół z czterema krzesłami, komody, szafki rtv, dwie szafy w zabudowie.

Teren nieruchomości będzie monitorowany. Na posesji wspólnoty znajduje się stacja do ładowania pojazdów elektrycznych. Dodatkowo budynek wyposażono w instalację solarną, która obniżają koszty podgrzania wody.

Największe atuty:
– balkon
– automatyczne rolety zewnętrzne
– ogrzewanie centralne, podłogowe,
– nowe budownictwo,
– pierwszy najem,
– winda,

Kaucja: 3,5 tys. zł
Czynsz: 2300 zł + 530 czynsz administracyjny ( w tym ogrzewanie)+ woda, prąd, śmieci.

Zapraszamy na prezentację nieruchomości.
Kontakt:
Aleksander Molenda (nr lic. 22406)
tel. 734 454 747,

Krzysztof Kownacki
tel. 668 303 748

Ul. Łasicka 21,Bolesławiec