Molenda Nieruchomosci

Na sprzedaż działający i dochodowy dom spokojnej starości!

Cena:

450 000 zł Do negocjacji !

Kontakt

Aleksander Molenda
Tel. 734 454 747 a.molenda@molendanieruchomosci.pl
Łasicka 21, Bolesławiec www.molendanieruchomosci.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

opis

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom, położony w Górczycy gm. Lwówek Śląski.

Miejscowość znajduje się w cichym i malowniczym otoczeniu zieleni, na terenie parku krajobrazowego doliny Bobru (30 km od Jeleniej Góry, 18 od Złotoryi, 25 od Bolesławca). Jest to jedyna tego typu placówka prywatna w gminie Lwówek Śląski.

Aktualnie w nieruchomość jest prowadzony dochodowy dom spokojnej starości, przystosowany do opieki nad starszymi osobami, niepełnosprawnymi oraz przewlekle chorymi. Składa się z 4 pokoi z łazienkami dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych, kuchni, biura i przedpokoju, a także jadalni z wyjściem na duży taras oraz ogród. Do dyspozycji jest również pomieszczenie magazynowe.

Oferta sprzedaży zawiera pełne wyposażenie oraz wszystkie pozwolenia na prowadzenie tego typu działalności! Aktualnie w ośrodku mieszka 7 pensjonariuszy.

Dodatkowo do dyspozycji właścicieli jest także dom o powierzchni ok 54 m2, składający się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki oraz trzech pokoi.

Ponadto na terenie nieruchomości znajduje się również budynek gospodarczy z garażem, kuchnią letnią oraz pomieszczeniem biurowym.

Teren wokół nieruchomości jest zagospodarowany. Przed budynkami, na dziedzińcu znajduje się wiata z grillem. Z tyłu rozciąga się piękny i duży ogród z oczkiem wodnym. Aktualnie ośrodek może pomieścić 7 pacjentów i jest w pełni zapełniony. Istnieje możliwość rozbudowy domu lub przeorganizowania aktualnego rozkładu w celu zwiększenia liczby możliwych do przyjęcia osób.

Ośrodek posiada wszystkie pozwolenia na prowadzenie tego typu działalności: decyzja Wojewody Dolnośląskiego na prowadzenie działalności gospodarczej, w zakresie prowadzenia placówki zapewniającej całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym oraz w podeszłym wieku. Nr. zezwolenia ZP-KNPS.9423.1.5.2018.MG. Wpis do rejestru pod pozycją 2/2018. Aktualnie dom spokojnej starości jest otwarty i przyjmuje pensjonariuszy.

Całość ogrzewana jest nowoczesnym piecem na pelet.

szczegóły

Największe atuty:
Cicha i spokojna okolica,
Wszystkie niezbędne pozwolenia, Zagospodarowany ogród,
Wysoka stopa zwrotu z inwestycji,
Nowoczesny piec,
Wysoki dochód,
Ogromny potencjał rozwoju.

Zapraszamy na prezentację nieruchomości! Prowizję biura pokrywa strona sprzedająca!