Molenda Nieruchomosci

Na sprzedaż budynek handlowo- usługowy we Lwówku Śląskim!

Cena:

600 000 zł

Kontakt

Centrum Nieruchomości Molenda & Molenda

Łasicka 21, Bolesławiec

tel. 734 454 747,

a.molenda@molendanieruchomosci.pl

Zapraszamy na prezentację nieruchomości. Kupujący nie płaci prowizji dla biura.
Kontakt:
Aleksander Molenda (nr lic. 22406)
Ul. Łasicka 21, Bolesławiec
tel. 734 454 747, a.molenda@molendanieruchomosci.plv

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

opis

Na sprzedaż działka gruntu, zabudowana budynkiem handlowo- usługowym o powierzchni użytkowej 272 m2. Nieruchomość położona w centrum Lwówka Śląskiego, przy drodze wojewódzkiej nr 297. Jest to główna trasa pomiędzy Bolesławcem, a Jelenią Górą.

Budynek wyremontowany: wymienione pokrycie dachowe, wyremontowana frontowa elewacja oraz docieplona ściana tylna oraz boczna.

Działka na, której posadowiony jest budynek ma 4,5 ar. Do lokalu prowadzą dwa wejścia. Jedno z nich wykonane zostało na wysokości posadzki wewnętrznej, bez schodów oraz progów, dzięki czemu osoby niepełnosprawne bez problemu mogą dostać się do środka. Nieruchomość posiada także wbudowane nadproża do bram wjazdowych, co daje możliwość przeorganizowania lokalu na budynek magazynowy, garażowy lub wykonania dużych witryn.

Lokal podzielony jest na dwie części: sala handlowo-usługowa o wymiarach 32,2 m na 7,4 m oraz pomieszczenia biurowego o powierzchni 20 m2 i zaplecza socjalnego (toaleta, kuchnia i kotłownia) o powierzchni 11 m2. Aktualnie budynek posiada centralne ogrzewanie piecem węglowym. W części biurowej są grzejniki, natomiast specjalna dmuchawa zapewnia ciepło w części handlowej. Istnieje możliwość zmiany systemu ogrzewania na gazowe.

Standard wykończenia: podłogi w części biurwo- socjalnej włożone są płytkami, natomiast w części handlowej położono specjalną wykładzinę. Wymieniono okna i drzwi na PCV. Ściany są odmalowane, wymieniono także wszystkie instalacje. Dodatkowy przychód dają właścicielowi cztery duże miejsca na banery reklamowe z przodu budynku.

Z tyłu budynku znajduje się częściowo zamknięta wiata oraz prywatny parking, dzięki czemu klienci nie będą mieli problemu z pozostawieniem swoich samochodów.

Aktualnie w lokalu prowadzony jest sklep. Nieruchomość może być wykorzystana na dowolnego rodzaju działalność.

szczegóły

Największe atuty:

– położenie w centrum miasta, przy głównej drodze,

– bardzo dobry stan techniczny,

– duży potencjał aranżacyjny,

– duża sala handlowa,

– miejsca na banery reklamowe,

– prywatny parking przy budynku.

Całość prowizji pokrywa sprzedająca!