Molenda Nieruchomosci

Piękne działki w Chorwacji

Cena:

CENA: 100 000 ZŁ – 125 ZŁ/MKW

Kontakt

Centrum Nieruchomości Molenda & Molenda

Łasicka 21, Bolesławiec

tel. 734 454 747,

a.molenda@molendanieruchomosci.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

opis

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działek budowlanych, z widokiem na morze, w Chorwacji znajdujące się przy kamienistej drodze (zaplanowana jest już budowa nowej drogi), niedaleko szosy łączącej Bale (ok 6 km) i Vodnjan (ok 2 km). Do nadmorskiej miejscowości Peroj , szlakiem rowerowym, jest 2.5 km, a do malowniczego miasteczka Fažana, jadąc drogą ok 5 km, do Puli i lotniska 15 km oraz kilka kilometrów od zjazdu z autostrady.

Każda działka ma 800 m2 powierzchni i jest doprowadzona do nich woda. Na działkach można budować domki zwane każunami. Są to budynki stawiane w specjalnej, tradycyjnej technologii (przykład każuna widać na zdjęciach). Na budowę domku można otrzymać dotację w wysokości do 50% wartości inwestycji.

Zakup działki oraz budowa każuna to doskonała inwestycja- zagospodarowane działki w Chorwacji znacznie zyskują na wartości.

szczegóły

Walory okolicy

Spokojna okolica, doskonała na wypoczynek i bazę wypadową do zwiedzania jednego z najpiękniejszych regionów Chorwacji- Istri. Zielona Istria jest coraz bardziej atrakcyjna dla turystów i jest prawdziwym rajem dla rowerzystów. Działki położone są na ciekawych szlakach rowerowych. W rejonie można także jeździć konno, grać w golfa, tenisa, łowić ryby oraz nurkować. Działki położone są w sąsiedztwie gajów oliwnych, co dodaje im jeszcze większego uroku!

Niedaleko znajdują sią przepiękne miejscowości takie jak:

Vodnijan (ok 2 km)- średniowieczne miasteczko, gdzie znajduje się wiele zabytków. Miejsce znane z produkcji wina i oliwek.

Fażana (ok 5 km)- malownicze, portowe miasteczko. w lecie są scenami rybackich festynów, folklorystycznych festiwali oraz rewii mody biżuterii z czasów rzymskich.

Park Narodowy Wyspy Brijunskie- archipelag wysp znane z dziedzictwa historycznego z czasów rzeszy rzymskiej i bizantyjskiej. Zwierzęta żyją tam na wolności i turyści bardzo często mogą je napotkać.
Z Fażiny ruszają wycieczki na wyspy Brijuni.

Ponadto działki położone są blisko dużych, znanych miejscowości turystycznych: ok 15 km od Puli i ok 23 km od przepięknej miejscowości Rovinj.

Pomagamy załatwić wszystkie formalności związane z zakupem nieruchomości.

Na zlecenie klientów poszukujemy także innych nieruchomości na terenie Chorwacji !

cena: 100 000 zł
powierzchnia działki: 800 m2
ogrodzenie: kamienne
dojazd: drogą kamienną