Molenda Nieruchomosci

Nowy dom w Łaziskach/Kruszynie!

Cena:

565 000 zł

Kontakt

Aleksander Molenda
tel. 734 454 747

a.molenda@molendanieruchomosci.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

opis

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nowego, bardzo przestronnego domu jednorodzinnego posadowionego na ponad 9 arowej działce w Łaziskach obok Bolesławca.

Budynek o łącznej powierzchni ok 170 m2 został wybudowany w 2017 roku i składa się z dwóch kondygnacji mieszkalnych. Z tyłu budynku znajduje się duży ogród. Przed budynkiem rozpoczęto budowę garażu. Do momentu sprzedaży zostaną w nim zamontowane okna oraz będzie do końca wymurowany. Ukończone będzie także utwardzenie terenu przed domem.

Na parterze znajduje się duży salon (ok 30 m2) z przygotowanym miejscem pod kominek, z rozprowadzeniem ciepła po parterze budynku, oraz wyjściem na taras i ogród, przestronna kuchnia i jadalnia (ok 12 m2), łazienka (ok 8m2), toaleta, spiżarnia, trzy pokoje (ok 11,6 m2; 14 m2; 12 m2), kotłownia z dwufunkcyjnym piecem gazowym oraz przedpokój i wiatrołap.

Na poddaszu dodatkowo do dyspozycji jest duży pokój (istnieje możliwość podzielenia pomieszczenia na dwa osobne pokoje), łazienka oraz garderoba i przedpokój.

Nieruchomość ogrzewana jest dwufunkcyjnym piecem gazowym. Na parterze budynku zastosowano ogrzewanie podłogowe, natomiast poddasze ogrzewane jest grzejnikami.

szczegóły

Największe atuty:

Spokojna okolica,
Ogrzewanie podłogowe,
Duża działka.
Całość prowizji pokrywa sprzedający.
Pomagamy załatwić wszelkie formalności związane z zakupem domu.
Zainteresowała Cię ta oferta? Chcesz zobaczyć nieruchomość? Napisz lub zadzwoń!