Molenda Nieruchomosci

Dom wolnostojący na spokojnym osiedlu w Bolesławcu

Cena:

399 000 zł – 1425,00 zł/m2

Kontakt

Aleksander Molenda (nr lic. 22406)

Łasicka 21, Bolesławiec

tel. 734 454 747,

a.molenda@molendanieruchomosci.pl

opis

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego z pięknym widokiem na okolicę. Nieruchomość położona jest w cichej i spokojnej części miasta, na prestiżowym osiedlu domków jednorodzinnych, przy ul. Stefana Batorego w Bolesławcu.
Dom został wybudowany w 1984 roku. Składa się z 7 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz pomieszczeń piwnicznych i garażu, o łącznej powierzchni 280 m2. Na parterze znajduje się pokój z wyjściem na ogród oraz drugi z dużym oknem od strony zachodniej. Podwyższony parter składa się z przedpokoju, kuchni, salonu z kominkiem, łazienki, jadalni z wyjściem na taras od strony ogrodu oraz jednego pomieszczenia. Na pierwszym piętrze znajduje się pokój z wyjściem na balkon od strony północnej, pokój z oknem od strony południowej oraz duży taras z pięknym widokiem na okolicę.

Budynek jest w pełni podpiwniczony. W piwnicy znajdują się trzy pomieszczenia oraz garaż.

szczegóły

Nieruchomość ogrzewana jest nowym piecem gazowym, dodatkowo posiada także sprawny piec węglowy oraz kominek. W domu wymieniona została instalacja gazowa oraz elektryczna. Łazienka jest świeżo po remoncie, natomiast kuchnia oraz przedpokój wymagają odnowienia.

Ogród o powierzchni ok 400 m2 jest bardzo ładnie zagospodarowany, z licznymi krzewami oraz drzewami. Z boku budynku znajduje się pomieszczenie na narzędzia ogrodowe oraz wiata na drewno.

W pobliżu znajduje się supermarket Biedronka, targowisko miejskie, nowobudowana galeria handlowa oraz park. Dom oddalony jest zaledwie o 1,5 km od centrum miasta.