Molenda Nieruchomosci

Ostatni etap inwestycji Grota 111

Cena:

288 603 zł – 502 563 zł (od 6 018,00 zł/m2)

Kontakt

Aleksander Molenda (nr lic. 22406)

tel. 734 454 747,

a.molenda@molendanieruchomosci.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

opis

Kompleks mieszkaniowy Grota 111 obejmuje 3 etapy inwestycji.

Ostatni etap inwestycji jest w trakcie realizacji. Aktualnie w ofercie znajdują się 17 mieszkań, 1-4 pokojowe o powierzchni od 44 do 83 m2. Istnieje możliwość zmiany układu mieszkania i dostosowania go do swoich potrzeb. Lokale, które znajdują się na parterze, posiadają ogródki, natomiast mieszkania na wyższych piętrach mają przestronne balkony. Na osiedlu znajdują się wózkownie, rowerowanie, garaże podziemne, miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Bezpieczeństwo na terenie inwestycji zapewni monitoring oraz ochrona.

Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum miasta. Przystanek autobusowy znajduje się tylko 300 m od inwestycji. W pobliżu znajdują się także sklepy spożywcze, supermarket, szkoła, przedszkola, apteka, przychodnie oraz liczne restauracje i punkty usługowe. Niedaleko są także miejsca do spędzania wolnego czasu: tor wyścigów konnych, czy też Aquapark.

Ostatni etap inwestycji będzie oddany do użytku na koniec 2019 roku.

szczegóły

W celu zapoznania się z aktualnie dostępnymi lokalami, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub prosimy o wypełnienie formularza po prawej stronie.

Kupujący nie płaci prowizji.

Pomagamy załatwić wszelkie formalności związane z zakupem nieruchomości.