Molenda Nieruchomosci

Nowe osiedle w Kiełczowie

Cena:

312 000 zł-364 000 zł (od 4901,00 zł/m2)

Kontakt

Aleksander Molenda (nr lic. 22406)

tel. 734 454 747,

a.molenda@molendanieruchomosci.pl

opis

Inwestycja zlokalizowana w cichej okolicy, pełnej zieleni. Osiedle znajduje się z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie jest dobrze skomunikowane z centrum Wrocławia. Atrakcyjne położenie umożliwia rodzinom z dziećmi aktywny wypoczynek w bezpiecznym miejscu oddalonym od ruchliwych ulic.

Jest to kameralny budynek, w którym znajduje się 50 komfortowych mieszkań o powierzchniach od 39m2 do 82 m2. Aktualnie w naszej ofercie znajdują się nieruchomości 2,3 lub 4 pokojowe. Lokale położone na drugim piętrze posiadają własny balkon, loggię lub taras. Istnieje możliwość nabycia komórek lokatorskich. Budynek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. W częściach wspólnych osiedla znajduje się 51 miejsc parkingowych, obszerne tereny zielone, kreatywnie wyposażony plac zabaw dla dzieci oraz miejsca do wypoczynku. Prywatność i bezpieczeństwo mieszkańcom zapewnia ogrodzenie znajdujące się wokół osiedla.

Wygodne i funkcjonalne mieszkania zaprojektowane są z pasją oraz wykonane w wysokim standardzie deweloperskim zgodnie z obowiązującymi normami.

Inwestycja została oddana do użytku!

szczegóły

Zapraszamy na prezentację nieruchomości.

Kupujący nie płaci prowizji.

Pomagamy załatwić wszelkie formalności związane z zakupem mieszkania.