Molenda Nieruchomosci

Nowa inwestycja we Wrocławiu wśród licznych terenów zielonych!

Cena:

361 875 zł – 834 020 zł (od 7812,00 zł/m2)

Kontakt

Aleksander Molenda (nr lic. 22406)

tel. 734 454 747,

a.molenda@molendanieruchomosci.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

opis

Nowe osiedle przy Racławickiej we Wrocławiu! Komfortowe mieszkania, duża przestrzeń pomiędzy budynkami, liczne tereny zielone zarówno na terenie inwestycji, jak i wokół .

Tuż obok osiedla znajduje się także pętla autobusowa, z której szybko i z łatwością dostaniesz się do centrum miasta. Z przystanku autobusowego odjeżdżają 3 linie dzienne MPK, jedna pospieszna oraz trzy linie nocne.

Inwestycja charakteryzuje się dużą ilością zieleni, a większe odległości pomiędzy budynkami dodadzą komfortu. Z okien rozciągają się piękne widoki na okoliczną zieleń i rzekę.

Osiedle będzie posiadało własne tereny rekreacyjne z sensorycznym placem zabaw. W sąsiedztwie znajdują się parki- Grabiszyński, Milenijny, Południowy i Kleciński. Do dyspozycji mieszkańców przewidziano także własny klub fitness.

W pobliżu osiedla znajdziesz sklepy i supermarkety (Biedronkę, Lidl), usługi, kilkanaście placówek edukacyjnych, przychodnie i poradnie medyczne, a także miejsca do rekreacji – parki, place zabaw, basen WKS Śląsk, kąpielisko „Oporów”, które wkrótce przejdzie rewitalizację w nowoczesny, rekreacyjny obiekt całoroczny.

szczegóły

Dostępne są lokale o zróżnicowanym metrażu: od 35,9 m2 do 89,2 m2. W inwestycji znajdziesz mieszkania składające się z od 2 do nawet 5 pokoi.

Ceny od 7812 zł/m2! Skontaktuj się z nami i poznaj szczegółową ofertę!

W celu zapoznania się z aktualnie dostępnymi lokalami, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub prosimy o wypełnienie formularza po prawej stronie.

Kupujący nie płaci prowizji.

Pomagamy załatwić wszelkie formalności związane z zakupem nieruchomości.