Molenda Nieruchomosci

Inwestycja deweloperska na Hubach we Wrocławiu!

Cena:

426 583 zł – 581 156 zł (od 6490,00 zł/m2)

Kontakt

Aleksander Molenda (nr lic. 22406)

tel. 734 454 747,

a.molenda@molendanieruchomosci.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

opis

Nowoczesne osiedle, które realizowane jest w kilku etapach, docelowo będzie liczyć ponad 600 mieszkań. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ostatnich wolnych mieszkań 3-4 pokojowych o powierzchni od 59,33 mkw do 85,59 mkw.

Nowoczesna, atrakcyjna architektura oraz zaprojektowane przez architekta krajobrazu tereny zielone tworzą komfortową przestrzeń, która cieszy swoją funkcjonalnością i pięknem. Powstałe osiedle będzie posiadało monitoring.

Osiedle wyróżnia się starannie zaprojektowanymi mieszkaniami o korzystnych, cenionych przez Klientów układach. Dzięki zastosowaniu dużych okien wszystkie pomieszczenia będą naturalnie jasne.

Inwestycja zlokalizowana jest na Hubach we Wrocławiu. W pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe oraz autobusowe, z których szybko dostaniemy się w najważniejsze punkty miasta. Niedaleko jest także Uniwersytet Ekonomiczny i Aquapark. Wrocławski Rynek znajduje się w odległości 2,8 km, a dworzec PKS i PKP zaledwie 1,9 km.

szczegóły

Standard:

Mieszkania wyposażone będą w drzwi wejściowe o najwyższej klasie (C) odporności na włamanie, które pozwolą obniżyć koszty ubezpieczenia nieruchomości. Ponadto w lokalach na parterze zamontowane zostaną rolety zewnętrzne.

Wyjścia na tarasy zielone będą wykończone deską, która jest materiałem eleganckim, ciepłym i przyjemnym w użytkowaniu. Duże okna gwarantują optymalne naturalne oświetlenie mieszkań a zastosowane parapety z kongolmeratu odznaczają się trwałością i estetyką. Dzięki wysokim pomieszczeniom – 2,70 m – mieszkania tworzą komfortową przestrzeń.

Każde mieszkanie wyposażone będzie w kompletną instalacje: elektryczną wraz z gniazdami wtykowymi i przełącznikami, wodną i kanalizacyjna, C.O z grzejnikami płytowymi w pokojach i drabinkowym w łazience, domofonową, telewizyjną oraz teleinformatyczna.

Przestronne klatki schodowe zostały zaprojektowane z dbałością o szczegóły i estetyczny wygląd.

DOSTĘPNE LOKALE

BRAK

Zapraszamy na prezentację nieruchomości.

Kupujący nie płaci prowizji.

Pomagamy załatwić wszelkie formalności związane z zakupem mieszkania.